Yedek Parça İmalatı

MAKRO TEKNİK ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ ve MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Marmara2000 Bilgisayarı seçti.

Üretim yapan Makro Teknik 1998 yılı sonunda hava kanalı bağlantı elemanlarından olan kanal flanşı ve aksamları imal ederek üretime başlamıştır. Müteakip zamanlarda taşıyıcı profiller, kelepçeler ve muhtelif montaj malzemelerini de ürün gamına katarak ürün yelpazesini genişletmiştir. Üretim faaliyetlerine 250 m2 lik bir alanda başlayan müşterimiz, 2003 yılının ikinci yarısından itibaren üretimini daha büyük sahalarda organize etmeye başlamıştır. İstanbul anadolu yakasında merkez binası ve deposu antalya ve izmir depoları ile birlikte toplam 5000 m2’yi bulan kapalı alanlarda yönetim, üretim, sevk ve teslimat organizasyonu yapmaktadır. İstanbul anadolu yakasında sevkiyat, depolama ve idari işler gören müşterimiz anadoluda sayıları sürekli artan Makro Ekspress’lerle toplamda 15.000 m2 kapalı alanda teslimat ve sevkiyat gerçekleştirmektedir.

2000 yılında yazılımevi nin en küçük paketlerinden olan miknom 8.53 versiyonu ile ailesine katılan makro teknik ilk başlarda ve müşteri bakiyesi takip etmek için aldığı programı 2003 yılına kadar kullanmış, 2003 yılı kasım ayında üretim modülünü de içeren 9.52 versiyonuna 5 kullanıcılı olarak geçmiştir. Üretim departmanı yanında modülünü de alan Makro Teknik, ve işlemlerini de şirket bünyesinde tutmaya başlamıştır. Firmamızla 2006 yılı aralık ayında tanışan Makro Teknik, kullanmış olduğu mikro 9.52 versiyonundan 12 versiyonuna geçiş yapmıştır.

, takibi ve operasyonları dışında mikronun detaylarını kullanmayan makro teknik 2007 yılı itibariyle firmamızla destek anlaşması imzalamış, halley modülünü bütün detaylarıyla içerisinde kullanılması sağlanmıştır. Hızla büyüyen resmi olarak devlete vermekle yükümlü olduğu bütün beyannameleri mikro içinde hazırlayıp internet üzerinden vermektedir. Sayıları sürekli artan Makro Ekspress’ler de de mikro programının kullanılmasını tavsiye eden Makro Teknik, mikro programından ve firmamızdan almış olduğu destekten memnun olduğunu dile getirmektedir. Makro Tekniğe donanım ve mikro olarak desteğimiz devam etmektedir.

    Leave a reply