Mikro Destek Danışmanlık

Marmara 2000 Bilgisayar Sistem Danışmanlığı;

ve ticari yazılımlar için firmamız uzman personelinden kolaylıkla destek alabilirsiniz.
programlarınızda karşılaşacağınız tüm sorunlar için destek alabilirsiniz. ve irsaliye dizaynları, sipariş veya teklif dizaynları yapılması konusunda. Muhasebe entegrasyonu veya personle bordro sistemleri hakkında, , e-defter ve uygulamaları ve evrakları hakkında her türlü yardımı alabilirsiniz.

Destek çeşitlerimiz, yerinde destek, uzaktan veya tele destek şeklinde olabilmektedir. Çözümünde yerinde müdahale gerektiren konular veya ihtiyaç halinde yerinde eğitimler ve mikro destek konuları içerebilmektedir. Yine uzaktan bağlantı yöntemi ile sormak istediğiniz veya bir modüle veya evraka müdahale etmek istediğiniz konularda mikro destek hizmeti sunmaktayız. Mikro konularında ve mevzuat uygulamalarında danışmak üzere bizden tele destek şeklinde de hizmet alabilirsiniz. Bunların yanında bilgisayar ve sistemleriniz ile ilgili aksamalar olursa, yine ekibimiz tarafından bilgi işlem desteği alabilirsiniz. Bu şekilde komple sistem desteğinizi karşılayabilirsiniz.

Mikro Destek Hizmetlerimiz:

0216 343 51 91′ den fiyat alınız

Mikro Sözleşmesi.

Marmara 2000 Bilgisayar’ın deneyimli Eğitim ve Destek Uzmanları tarafından sizin belirlemiş olduğunuz seçenekte belirtilen sayıda bizzat ofisinizde verilen servis hizmetidir. Yapılan Sözleşme aynı zamanda 1 yıllık Telefon Destek Hizmetini’ de kapsamaktadır. Sözleşmesi İçin;
destek@marmara2000.com.tr

bir yapıya yönelmek,
Kaynakları daha iyi planlamak,
Yeni yönetim teknikleri geliştirmek,
Finansal riskleri kontrol edebilmek,
Sadık müşteri ve iş ortakları yaratabilmek,

Mesafe engeline takılmaksızın tüm üretim, satış ve dağıtım noktalarını bir otomasyon ile izlemek ve yönetmek için tasarlanmış olan RUN, JUMP, FLY serisi ürünlerimizden size en uygun olanını işletmenizi ziyaret ederek, bütün iş süreçlerinizi tespit ediyor ve sizin için en uygun olan ürünün firmanız için en iyi şekilde yapılandırılmasını sağlıyoruz.
İş süreçleriniz üretim iş akış planlarınız, maliyetlendirme kriterleriniz, malzeme tedarik zinciriniz tek tek incelenerek bu süreçlerin programlarınıza aktarılmasını, en ideal ve güvenilir raporlar sayesinde işletmeniz ile ilgili doğru kararlar vermenizi sağlıyoruz. Kurumsal Planlaması’na geçiş sürecinizde her zaman yanınızda oluyor ve bütün bir takibini her aşamasında kontrol altında tutuyoruz. İlgili departmanların programlarımızda kullanacakları modüllerin belirlenmesini, kullanıcılar ile ilgili gerekli kısıtlamaların yapılmasını, ilgili evrakların form dizaynlarının yapılmasını ve buna benzer birçok işlemi bizzat destek uzmanlarımız tarafından sizin isteğinize uygun bir şekilde dizayn ediyoruz.
Marmara 2000 Eğitim ve Destek Uzmanları Kurumsal Planlamasına geçişte en büyük yardımcınız…

    Leave a reply